?> ?>

Planowanie przestrzeni od podstaw

Indywidualna aranżacja mieszkania lub domu….

Kompletny projekt obejmujący pełną wizualizację rozplanowanej przestrzeni wraz z  propozycją mebli, doborem okładzin podłogowych i ściennych, oświetlenia, armatury i ceramiki łazienkowej kolorystyki oraz dodatków

Nowa aranżacja istniejącego wnętrza

 Dopasowanie do Twoich zwyczajów…

Projekt obejmujący wizualizację nowej aranżacji wnętrza w zakresie alternatywnej  propozycji rozplanowania przestrzeni, kolorystyki, okładzin ściennych i dodatków

Projektowanie tylko wybranej przestrzeni

Małe zmiany na lepsze…

Projekty wybranych elementów wnętrza na indywidualne zamówienie jak np. garderoby, szafy, komody, regały na książki, szafki łazienkowe wraz z doborem odpowiednich i praktycznych materiałów.

 


Jeśli masz  pytanie do projektanta, skorzystaj z formularza kontaktowego, udostępniamy również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, budując w tej sposób bazę wiedzy, z której każdy może skorzystać.

Zadaj pytanie     Najczęstsze pytania

 

rozumiemy, że potrzebujesz wachlarza możliwości

Projektowanie przestrzeni, która staje się miejscem w którym żyjemy, naszym Domem, jest dużym wyzwaniem, staramy się zapewnić komfort i dobre samopoczucie w Państwa przyszłym  otoczeniu.

Projektant stale myśli o ergonomii i preferencjach klienta, stara się sugerować sprawdzone rozwiązania, bazuje na najlepszych praktykach i bierze pod uwagę wszelkie Państwa sugestie.

  • Projekt dostosowany do gustu i stylu klienta
  • Poprawki w cenie
  • Wiele alternatyw
  • Meble znanych marek czy indywidualne
  • Kolorystyka i egronomia
  • Doradztwo w zakresie materiałów wykończeniowych

Mamy nadzieję, że nasz proces projektowania będzie dla Państwa przyjemnością a nie koniecznym obowiązkiem, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości i pytania.